Opadająca powieka

Opadająca powieka – problem powszechnie znany i NIE lubiany!

Opadająca powieka, spowodowana przez nadmierną ilość skóry, to problem estetyczny wielu kobiet i mężczyzn. Czasem opadająca powieka dokucza nie tylko ze względów estetycznych, może także powodować zaburzenia widzenia.

Opadająca powieka do niedawna wymagała interwencji chirurgicznej. Przy bardzo dużych nawisach skórnych, czy towarzyszących przepuklinach tłuszczowych, dalej jest to metoda z wyboru.

Co w przypadku, kiedy opadająca powieka nie wymaga jeszcze użycia skalpela? W przypadku, kiedy pacjent nie chce poddać się zabiegowi z dużą ingerencją w głąb tkanek?

Nowoczesne urządzenie Plasmage pozwala na bezinwazyjną korektę opadającej powieki. Doskonale sprawdza się też przy wiotkości skóry powiek dolnych. Zwłaszcza w tej okolicy, widoczne zmarszczki dodają lat. Dzięki odparowaniu skóry i wytworzeniu mikrouszkodzeń, poza zmniejszeniem ilości skóry, stymulujemy ją do naturalnej regeneracji i produkcji większej ilości kolagenu. Skóra napina się poprzez wielokierunkowe działanie zabiegu blefaroplastyki plazmowej. Sprawdź, czym jest plazma i co można dzięki niej osiągnąć.

Stymulowanie skóry do regeneracji i produkcji kolagenu możemy osiągnąć również poprzez zastosowanie kwasu trójchlorooctowego – TCA. Dzięki nowym produktom, jak PQAge, czy PRX T-33 jest to osiągalne bez, często niechcianego, złuszczania płatowego naskórka.

Wiotkość dolnej powieki wynika często z miernego nawodnienia tej okolicy, problemem może być również cienka skóra. W takich przypadkach doskonale sprawdzają się zabiegi mezoterapii i karboksyterapii.

Opadająca powieka nie musi być już Twoim problemem!