Witaj

Mam na imię Aleksandra

Chcesz dowiedzieć się, jak rozwinęła się medycyna estetyczna oraz jak wyglądać młodziej bez zmiany wizerunku? Zapisz się na konsultacje i pozostań sobą w najlepszym wydaniu!

 

Jestem wykwalifikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam studia podyplomowe z dziedziny Medycyny Estetycznej i Kosmetologii dla lekarzy na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia.

 

Przeprowadzam zabiegi medycyny estetycznej i laseroterapii. Posiadane umiejętności potwierdzają liczne dyplomy i certyfikaty oraz pozytywne opinie pacjentów.

 

Moją „perełką” są procedury z wykorzystaniem generatora plazmy, zwłaszcza nieinwazyjna plastyka powiek, zabiegi na kurze łapki, usuwanie pieprzyków, czy usuwanie znamion. W połączeniu z innymi technikami, jak zastosowanie toksyny botulinowej (botoks) i wypełnienia (kwas hialuronowy), osiągam naturalne i długotrwałe efekty.

 

Wolę osiągać oczekiwane rezultaty dzięki zbalansowanemu procesowi, stopniowo. Wymaga to umiejętnego łączenia różnych technik i możliwości, jakie daje nam szybko rozwijająca się dziedzina medycyny estetycznej. Dokładna konsultacja pozwala mi zagłębić się w Twoje pragnienia i przekuć je w rzeczywistość, najlepiej jak to możliwe. Czasem moim zadaniem jest te wyobrażenia lekko sprostować. Chcę, żebyś doceniła, jak piękna jesteś!

 

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, kierunku lekarskiego. W trakcie studiów rozwijałam swoją wiedzę również dzięki stażom we Włoszech (Universita degli Studi di Roma Tor Vergata), a także w Rosji (Northern State Medical University). Uczestniczyłam w badaniach naukowych dotyczących m.in. zmian hormonalnych w schorzeniach ginekologicznych, czy też otyłości olbrzymiej. Ich wyniki publikowano w cenionych pismach naukowych oraz nagradzano na międzynarodowych konferencjach.

 

Chętnie śledzę nowości pojawiające się na rynku. Biorę udział w wielu szkoleniach i konferencjach z zakresu medycyny estetycznej, a także zdrowia, sportu i dietetyki. Od 14 lat zajmuje się sportem i tańcem, prywatnie i zawodowo. Zdrowy styl życia, holistyczne podejście, poczucie sztuki, naturalnego piękna i estetyki to moja wizytówka.