Ulthera HIFU

Ulthera HIFU – ultradźwięki w akcji, czyli lifting bez skalpela

Wiele osób myśli o liftingu twarzy lub innej części ciała, jednak boją się użycia skalpela. Jak w takim razie sprawić, żeby skóra była bardziej napięta i uniesiona? Dobrą alternatywą dla zabiegu chirurgicznego jest lifting ultradźwiękowy – HIFU.

Lifting ultradźwiękowy wykonuję urządzeniem Ulthera HIFU. To najsilniejszy lifting, podczas którego nie używa się skalpela. Ultradźwięki emitowane przez urządzenie działają w warstwie mięśniowo – powięziowej twarzy, nazwanej SMAS.

Ulthera HIFU wykorzystuję do liftingu (uniesienia skóry i zwiększenia jej napięcia), modelowania ciała i usuwania drobnych zmarszczek z trudno dostępnych miejsc.

Urządzenie pozwala działać w precyzyjnie wybranych miejscach, które mają wpływ na wygląd całej twarzy (lifting czoła czy uniesienie linii żuchwy).

Ulthera HIFU – na czym polega zabieg?

Podczas zabiegu wykorzystuję skoncentrowane ultradźwięki (HIFU) emitowane przez urządzenie Ulthera. Fala o odpowiednim natężeniu i częstotliwości przenika przez zewnętrzną warstwę skóry i rozgrzewa tkankę w wybranym miejscu. Następuje tarcie komórek na głębokości 3 – 4,5 mm. Energia powoduje wytworzenie punktów koagulacji – mikro uszkodzeń, które następnie pobudzą produkcję nowych włókien kolagenowych. Punkty koagulacji ułożone są w kształt siatki, wzdłuż której powstanie utrzymujący skórę stelaż. Dzięki temu Twoja twarz będzie bardziej uniesiona.

Zabieg jest niemal bezbolesny. Jedyne, co poczujesz to ciepło. Po zakończeniu czynności na skórze nie ma zazwyczaj śladów (może wystąpić lekkie zaczerwienienie) i nie jest potrzebna rekonwalescencja.

Zazwyczaj wystarczy jedna sesja z wykorzystaniem Ulthera HIFU. Zabieg można powtórzyć po 6 miesiącach w razie potrzeby, ale zwykle na kolejny umówimy się nie wcześniej, niż za 5 lat! Rezultaty zabiegu – napiętą skórę – zobaczysz natychmiast po jego zakończeniu. Jednak najlepsze przed Tobą.

Organizm potrzebuje czasu na produkcję nowych włókien kolagenowych i dlatego efekt, o którym marzysz, będzie pojawiał się stopniowo – docenisz go w pełni po ok. 3 miesiącach. Dobra wiadomość: poprawa napięcia skóry utrzymuje się nawet przez kilka lat!

Lifting przy pomocy Ulthera HIFU to sprawdzona i mało inwazyjna metoda na poprawę wyglądu. Możesz ją stosować, nawet jeśli masz rozrusznik serca, protezę czy implanty.

Uwaga! Pamiętaj, że zabieg będzie bezpieczny i skuteczny, jeśli wykona go lekarz, który ma odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Równie ważne jest wyposażenie gabinetu lekarskiego. Dlatego zabieg wykonuję renomowanym urządzeniem Ulthera. To ważne –  niesprawdzony sprzęt może być mało skuteczny, a w najgorszym przypadku zaszkodzić pacjentowi. Skuteczność i bezpieczeństwo urządzenia Ulthera HIFU potwierdziła amerykańska Agencja Żywności i Leków (FDA).

Ulthera HIFU pomoże, jeśli chcesz:

● poddać się zabiegowi liftingu (twarz, dekolt, brzuch, uda, pośladki, obszar nad kolanami),
● unieść owal twarzy,
● poprawić jakość skóry po ciąży lub odchudzaniu,
● usunąć tzw. „chomiki”,
● podnieść opadające kąciki ust,
● zmniejszyć wiotkość skóry na podbródku,
● poprawić kontur twarzy,
● pozbyć się drobnych zmarszczek,
● podnieść brwi.

Zapraszam do kontaktu

+48 574 575 004

kontakt@klinikaimpresja.pl

Wróć do listy zabiegów

Wróć do strony głównej