Kaszaki, brodawki, kępki żółte

Kaszaki, brodawki, kępki żółte – małe niedoskonałości

Kaszaki, brodawki czy włókniaki – w większości przypadków są nieszkodliwymi zmianami skórnymi. Z pewnością jednak nie wyglądają estetycznie. Do niedawna praktycznie jedynym sposobem na ich usunięcie był skalpel w rękach chirurga. Teraz możesz skorzystać z nowoczesnego rozwiązania jakim jest Plasmage.

Plasmage to urządzenie wykorzystujące technologię plazmy – zjonizowanego gazu, zawierającego takie same ilości ładunków dodatnich i ujemnych (plazma to czwarty stan skupienia materii). Działanie plazmy polega na uruchomieniu naturalnych mechanizmów regeneracji i odbudowy skóry.

Kaszaki – usuwanie przy użyciu Plasmage

Plasmage świetnie radzi sobie z wieloma niedoskonałościami skóry np. bliznami, które zostały po trądziku. Zabieg z użyciem plazmy pomoże również usunąć:
● brodawki,
● włókniaki,
● kaszaki,
● kępki żółte.

Zabieg usunięcia kaszaka czy innych zmian skórnych przy użyciu Plasmage jest szybki i bezpieczny. Przed jego rozpoczęciem zadbam o Twój komfort nakładając krem przeciwbólowy lub stosując znieczulenie iniekcyjne (znieczulenie miejscowe).

Podczas zabiegu kieruję głowicę urządzenia na fragment skóry z kaszakiem. Plazma zadziała tylko na zmienioną tkankę, zdrowa pozostanie nienaruszona. Natężenie energii emitowanej przez Plasmage dostosuję do m.in. rozmiarów kaszaka. Urządzenia ma sześciostopniową regulację natężenia.

Po zabiegu Twoja skóra będzie zaczerwieniona, pojawi się nieznaczny obrzęk oraz strupki. Jednak po około 7 dniach niechciane ślady znikną.

Wielkim i docenianym przez pacjentów atutem zabiegów z użyciem Plasmage, jest brak blizn, natychmiast widoczny pozytywny efekt oraz możliwość szybkiego powrotu do pracy lub innych codziennych obowiązków.

Zabieg przy użyciu Plasmage nie uszkadza głębszych warstw skóry! Dlatego nie trzeba zakładać szwów i nie musisz obawiać się powstania blizny.