Oponka na brzuchu

Oponka na brzuchu – lokalny nadmiar tłuszczu

Oponka na brzuchu i nadmiar tłuszczu na udach, pośladkach czy w innych miejscach ciała to problem estetyczny wielu kobiet i mężczyzn. Mam dobrą wiadomość – medycyna estetyczna pomoże go rozwiązać.

Ze zbędną tkanką tłuszczową poradzisz sobie na siłowni i stosując odpowiednią dietę. Oponkę na brzuchu, której nie pozbędziesz się ćwiczeniami i zbilansowanym jedzeniem, usuniesz dzięki zabiegowi z wykorzystaniem preparatu Aqualyx (adipocytoliza nazywana również lipolizą iniekcyjną).

To skuteczna i bezpieczna alternatywa dla popularnej – ale też inwazyjnej – liposukcji, czyli operacji odsysania tłuszczu. Dzięki lipolizie iniekcyjnej z użyciem preparatu Aqualyx łatwo i szybko pozbędziesz się tkanki tłuszczowej. Oponka na brzuchu nie będzie już więcej Twoim zmartwieniem.

Oponka na brzuchu – zabieg z Aqualyx

O zabiegu Aqualyx mówi się, że jest to liposukcja bez skalpela. Jest w tym dużo prawdy.

Przy pomocy cienkiej, długiej igły wprowadzam preparat bezpośrednio w tkankę tłuszczową. Głównym składnikiem substancji, która działa na komórki tłuszczu, jest deoksycholan sodu. To on w bezpieczny sposób pozwala pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z każdej okolicy, zniknie także niechciana oponka na brzuchu.

Najpierw deoksycholan sodu zawarty w Aqualyx rozbija komórki tłuszczowe. Potem organizm rozkłada uwolniony z komórek tłuszcz (do dwutlenku węgla i wody), który najpierw powędruje do wątroby, a potem zostanie wydalony z ciała przez nerki.

Zabieg trwa od 30 do 45 minut. Tkanka tłuszczowa nie ma bogatego unerwienia, a do samego Aqualyx dodaję środek znieczulający, jednak w trakcie zabiegu możesz poczuć delikatne pieczenie. Po zabiegu masuję miejsce, gdzie podałam preparat – ta część procedury może nieco zaboleć.

Lipoliza iniekcyjna wywołuje kontrolowany stan zapalny. Dlatego przez kilka dni po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, a miejsce podania preparatu – boleć po dotknięciu i być opuchnięte. Takie objawy są pożądane – świadczą o tym, że zabieg jest skuteczny.

Oponka na brzuchu? Dlaczego warto usunąć nadmiar tłuszczu przy użyciu Aqualyx?

Ta procedura:

● daje trwałe efekty;
● jest bezbolesna;
● nieinwazyjna;
● szybsza niż inne metody.

Lipoliza iniekcyjna i Aqualyx świetnie poradzą sobie z oponką na brzuchu czy zbędnym tłuszczem na udach lub pośladach, jednak metoda ta działa miejscowo – nie jest przeznaczona do odchudzania całego ciała. Więcej o Aqualyx przeczytaj na moim blogu.