Zmarszczki i bruzdy

Zmarszczki i bruzdy – wszelkie nierówności skóry

Zmarszczki są zmorą niejednej kobiety, ale i mężczyźni często widzą swoje zmarszczki jako przyczynę problemu w osiągnięciu młodego i zdrowego wyglądu.

Najczęściej dostrzegamy zmarszczki czoła, zmarszczki wokół ust (tzw. zmarszczki palacza), kurze łapki, zmarszczki pod oczami oraz głębokie bruzdy nosowo – wargowe.

Na każdy rodzaj zmarszczek wspólnie znajdziemy odpowiedni sposób!

Botoks jest podstawowym narzędziem do walki ze zmarszczkami. Najlepiej sprawdza się w górnej połowie twarzy. Podaję go najchętniej na okolice czoła, lwiej zmarszczki i kurzych łapek. Techniki podania i odpowiednie dawki zapewniają naturalny efekt, nie musisz więc obawiać się twarzy bez mimiki, efektu maski.

Przy drobnych, licznych zmarszczkach na całej powierzchni twarzy i szyi polecam mezoterapię igłową, która doda skórze jędrności. Już odpowiednie nawilżenie skóry, często wystarcza, by poprawić wygląd. Dodatkowo wielokrotne minimalne nakłucia stymulują wytworzenie nowych włókien kolagenowych i zwiększenie elastyczności skóry. Do liftingu i głębokiej regeneracji najlepiej wybrać peelingi PRX, czy PQAge. Poprzez zwiększenie napięcia, zmniejsza się widoczność wielu drobnych zmarszczek, także na szyji i okolicy dekoltu.

Do resurfacingu twarzy i wzmocnieniu kolagenowego szkieletu skóry warto sięgnąć po zabiegi, które co prawda wymagają dłuższej regeneracji, ale przynoszą bardzo pożądane rezultaty. Mowa o Plasmage i laserze CO2. Usunięcie nadmiaru skóry i głębokie złuszczenie pozwolą na pobudzenie fibroblastów i zapoczątkowanie procesu przebudowy, co za tym idzie – osiągnięcie młodszego, zdrowego wyglądu.

Wypełnianie zmarszczek i bruzd polega na podaniu pod zmarszczkę usieciowanego kwasu hialuronowego, który wypycha zapadniętą skórę ku górze. Wszędzie tam, gdzie brakuje objętości tkanki podskórnej, która z wiekiem naturalnie się zmniejsza i pod wpływem grawitacji „opada” , możemy zastosować naturalne, hialuronowe wypełniacze.

Skutecznym sposobem na zmarszczki i tzw. „lifting bez skalpela” jest Ulthera HIFU. Technologia ta zyskała wielu zwolenników, gdyż nie wymaga przechodzenia długiego okresu rekonwalescencji. Od razu po zabiegu można iść na umówione spotkanie. Przez kolejne miesiące obserwujemy, jak nasza skóra nabiera jędrności, staje się zwarta. To wszystko dzięki głębokiej stymulacji skoncentrowaną wiązka ultradźwięków.

Dla uzyskania najlepszego efektu zawsze zachęcam do wspólnej analizy problemu i ułożenie planu zabiegowego, dzięki czemu stopniowo osiągniemy najlepsze efekty. Łączenie różnych zabiegów w odpowiednich odstępach czasu zapewni synergię – wzmocnienie pojedynczych rezultatów, poprzez działanie na skórę wieloma, wzajemnie się uzupełniającymi, czynnikami.

Zmarszczki mimiczne, czy zmarszczki na ciele dodają lat. Zadbajmy o Twoją skórę odpowiednio wcześnie, by nie pozwolić na rozwinięcie się głębokich zmarszczek, utrzymać jej zdrowy i młody wygląd jeszcze długi czas.

#zmarszczki #palacza #kurze #łapki #wypełnianie #zmarszczek #botoks #PQAge  #Plasmage #mezoterapia #UltheraHIFU, #laserCO2